cont1 +48 502 105 302

Właściciel firmy prowadzi gospodarstwo sadownicze o powierzchni 25ha położone w miejscowości Posiadały. Sad został posadzony w 1979 r. Gospodarstwo posiada certyfikat IPO. 

Owoce przechowywane są w specjalistycznych chłodniach z kontrolowaną atmosferą U.L.O. Gospodarstwo wyposażone jest w linie sortownicze Greefa, umożliwiające sortowanie owoców z dokładnością co 5mm. Owoce pakowane są w opakowania kartonowe 2-warstwowe o pojemności 12kg oraz standardowo w plastikowe skrzynki 7 lub 12kg.

W ramach rozwoju firmy, począwszy od 1996 roku P.P.H. Pajda rozpoczęła działalność transportową. Wstępnie była ona prowadzona na potrzeby własne. Po zdobyciu niezbędnego doświadczenia oferta firmy została rozszerzona o usługi transportowe. 

Wszystkie samochody należące do taboru P.P.H. Pajda wyposażone są w nowoczesne środki łączności GSM. W każdym z zestawów transportowych zainstalowane jest urządzenie rejestrujące temperaturę ładunku (das) w trakcie trwania transportu. Dzięki wdrożonemu monitoringowi GPS jesteśmy w stanie "na bieżąco" udzielać naszym Klientom informacji o dokładnej lokalizacji powierzonych nam ładunków.

Projekt i realizacja: Profil-IT